…a konečne sa sťahujeme

stahovanie001Nastal dlho očakávaný termín, keď mi boli odovzdané klúče od našej (a iba našej 🙂 !!! ) novej a krásnej dielničky.  Na nové priestory sa už veľmi  tešíme. A tešíme sa hlavne na nové projekty, na ktorých tam budeme môcť pracovať.

V Dome Kultúry sme  mali k dispozícii prenájom šatne na 3 hodiny do týždňa. Bolo to však nestabilné a termíny sa nám niekedy  rušili, lebo prioritu pochopiteľne mali programy v DK a účinkujúci potrebovali šatňu. A keďže šatňu využívali aj iný, museli sme naše projekty, náradie a materiál zamykať do skríň, ktoré nám v DK ochotne poskytli. Časom sa však tieto skrine naplnili a objavili sa problémy s miestom, hlavne kvôli zväčšujúcim sa lietadlám :), ktoré bolo treba bezpečne uložiť a uložiť ich tak aby sa práve nalepené a zafixované diely do budúceho krúžku nemali možnosť pohnúť. Tu som plne využil svoje už dávnejšie nadobudnuté skúsenosti a majstrovstvo v tetrise 😉

Na tieto naše začiatky však budeme s radosťou spomínať a aj touto cestou by som chcel ešte raz veľmi pekne POĎAKOVAŤ Domu Kultúry v Dúbravke, že nám tieto priestory šatne poskytli a dali nám k dispozícii aj skrine na naše veci.

stahovanie002

Veci pobalené, už len nájsť niekoho kto to odnesie.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *