Školský rok 2015/2016 – PRIDAJ SA K NÁM

OrlíkLetné prázdniny skončili a máme tu nový školský rok, keď sa opäť naplnia lavice nielen v škole, ale aj v našej malej modelárskej dielničke. S novým školským rokom k nám prišli aj noví záujemcovia o modelárčenie, čomu sa všetci veľmi tešíme. Prvé jednoduché lietadlá sa už aj začali vyrábať. Do dielne sa vrátili aj „starší“ modelári, ktorí  po prázdninách  zasadli za svoj stôl pokračujúc vo svojom prvom veľkom projekte konštrukčného RC hádzadla. Niektorí z nich navštevovali krúžok aj počas prázdnin, takže prvé hotové hádzadlá už čoskoro poletia.

Rád by si aj ty prišiel medzi nás a postavil si nejaký funkčný model lietadla? Ešte stále môžeš! PRIDAJ SA K NÁM a poď modelárčiť, naučíš sa stavať rôzne lietadlá a používať pritom rôzne techniky a materiály. Postupne od najjednoduchších lietadiel až po komplikovanejšie hádzadlá, RC hádzadlá, alebo motorové RC modely riadené na diaľku.

Ak máš záujem, prihlás sa telefonicky  alebo e-mailom  a dohodni si prvú návštevu modelárskeho krúžku kde sa dozvieš ďalšie podrobnosti  a hneď si aj postavíš jednoduché hádzadlo, ktoré si  samozrejme môžeš zobrať domov. Vyskúšaš si ako pracujeme a či by ťa to bavilo. Táto prvá návšteva je úplne ZDARMA – takže neváhaj a prihlás sa 🙂

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *